CARMAX

...jest pusty

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Szczypce do opasek taśmowych - 9 sztuk

219,00 zł

Producent: CARMAX
Kod: CXB-1048
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (20 szt)
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt

ZESTAW 9 RODZAJÓW
SZCZYPIEC DO OPASEK ZACISKOWYCH

 

Nr katalogowy: CXB-1048

 B-1048 1


Zestaw służy do ściągania i zaciskania opasek zaciskowych.

Zestaw zawiera:

 

  1. Szczypce do opasek z obrotowymi szczękami-szczypce pasują do większości rodzajów sprężystych opasek zaciskowych, obrotowe szczęki ponacinane w celu dobrego trzymania dużych i małych zacisków pod dowolnym kątem. Blokada zapadkowa umożliwiająca przytrzymanie szczęk w 5 różnych pozycjach. Blokada pozwala na bezpieczne trzymanie naprężonej opaski .

  1. Szczypce do opasek zaciskowych z linką-pozwalają zdejmować opaski zaciskowe i blokować ją w pozycji otwartej. Precyzyjny zacisk na końcu giętkiej linki umożliwia dojście do trudno dostępnych miejsc. Umożliwiają zdejmowanie plastikowych i metalowych samozaciskowych opasek w zakresie od 18-54mm. Jak poprzednie te również posiadają blokadę opasek.

  1. Wygięte szczypce do wąskich opasek zaciskowych umożliwiają zakładanie oraz zdejmowanie opasek w trudno dostępnych miejscach. Wygięte szczęki oraz obracające się końcówki pozwalają chwycić opaskę pod różnym jej kątem zamocowania. Również posiadają blokadę opaski co czyni pracę bezpieczną.

  1. Szczypce typu CLIC I CLIC-R- stosowane są do opasek wielokrotnego użytku w celu poluzowania a następnie ponownego zaciśnięcia.

  1. Szczypce do opasek z obrotowymi ponacinanymi szczękami.

  1. Szczypce do wąskich opasek-bardzo przydatne w przypadku małych i wąskich opasek.

  1. Szczypce-ściągacz doskonale nadają się do zdejmowania plastikowych, gumowych itp. przewodów. Posiadają zakres od 4-12,5mm

  1. Hak wspomagający

  1. Wkrętak

 

DOSTĘPNE OD ZARAZ ! ! !

Telefon: 505 727 777

 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.