CARMAX

...jest pusty

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Koszt dostawy

Zakupiony towar o łącznej wartości powyżej 100 zł wysyłany jest do Państwa na nasz koszt.
Gratis !
 
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub UPS ewentualnie Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia do 100 zł

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Poczta Polska*

12,50 zł/17,00 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych
 
Przesyłka kurierska
DPD lub UPS zależnie od wagi

20,00zł/30,00zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z    magazynu**

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu dni wolnych od pracy (w tym również soboty), niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.
 
Opłata za przesyłkę zamówienia powyżej 100 zł
 
Gratis!
 

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep CARMAX nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.